Firma Master Lock uznana jest na całym świecie jako autentyczna i trwała marka w dziedzinie kłódek i produktów bezpieczeństwa. Od chwili założenia firmy w 1921 roku, pracowaliśmy ciężko nad zdobyciem i utrzymaniem zaufania naszych klientów poprzez dotrzymywanie naszych obietnic dotyczących mocy i jakości oraz poprzez ciągłe określanie nowych standardów w zakresie projektowania, zastosowania i działania zamków. Jako największy światowy producent i sprzedawca kłódek, kontynuujemy dzieło naszego założyciela, którego pasją były innowacje, jakość i niepodważalna wartość, łącząc je z coraz szerszym wachlarzem rozwiązań w zakresie zabezpieczeń.

Gdziekolwiek się wybierasz, zabezpiecz swoje rzeczy osobiste przy pomocy kłódek do bagażu i kłódek o małych obciążeniach. Oferujemy też największy wybór zamków o wielu zastosowaniach, takich jak: schowki bagażowe zamykane na zamek, szopy lub bramy. Do wyboru są standardowe zamki szyfrowe i nastawialne zamki szyfrowe w modnych kolorach i o trwałym wykończeniu z mosiądzu. Zamki z osłoniętymi klamrami i stalowe zamki laminowane znajdują się na tej witrynie. Zamki o wysokim stopniu zabezpieczeń stworzone zostały z myślą o zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa i Twojego spokoju. Doskonale nadają się one do zabezpieczania bram, garaży i krat na witrynach sklepów. Mogą być wykonane z mosiądzu i stali, z osłoniętą klamrą i pokryciem z winylu. Dużą popularnością cieszą się zarówno modele z kluczem, jak i modele szyfrowane.

Niektóre z nich zaprojektowane zostały nawet z myślą o tym, aby mogły wytrzymać ekstremalne warunki klimatyczne i posiadają największą odporność na zagrożenia ze strony pogody i korozji. W celu zabezpieczenia narzędzi ogrodniczych, bram lub szop, prosimy zapoznać się z naszą szeroką gamą łańcuchów i linek. Dla zabezpieczenia rowerów, motocykli i skuterów, oferujemy zamki i linki bezpieczeństwa. W celu przewożenia ładunków i transportu, oferujemy liny elastyczne i mocujące, które zapewnią zabezpieczenie dla rowerów, dachów samochodowych i przyczep. Wszystkie te zabezpieczenia mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa Twojego samochodu oraz ochronę Twojej przyczepy. Kasy pancerne zamykane na klucz, takie jak: Select Access™, umożliwią Ci przechowywanie Twoich kluczy oraz udostępnianie ich osobom, które wybierzesz. Jeżeli nie posiadasz żadnego systemu zabezpieczającego, wrzeciądza i tego rodzaju zamki pomogą Ci zabezpieczyć drzwi, szafy i szopy.

Skorzystaj z naszego produktu Vault™ w celu bezpiecznego przechowywania Twoich szyfrów do zamków, Twoich haseł i innych poufnych danych. Będziesz mieć do niego dostęp w domu lub poprzez przenośne urządzenie.

Wszystkie informacje na naszej witrynie internetowej są w języku angielskim. Również wszelką korespondencję należy nadsyłać do nas w języku angielskim.

Kliknij tu, żeby wejść!

Firma Master Lock® uznana jest na całym świecie jako lider w zakresie kłódek i produktów bezpieczeństwa.

zamek uniwersalny, kłódki, zamki bezpieczeństwa, wrzeciądza, zamki do rowerów

1500iEURDCOL
One™ Combination Padlock

Zobacz One™ Combination Padlock

locking cables, automotive locks, shrouded shackle locks, locking chains, luggage locks, padlock manufacturer

M40EURD
Excell High Security Shrouded Shackle Lock

Zobacz Excell High Security Shrouded
Shackle Lock

5403EURD
XXL Select Access™ Safe

Zobacz XXL Select Access™ Safe

8291EURDPS
Tuff Links® 4' Chain

Zobacz Tuff Links® 4' Chain