Master Lock ® asma kilitler ve güvenlik ürünlerinde lider olarak dünya çapında tanınır. Master Lock asma kilitler ve güvenlik ürünleri otantik, kalıcı isim olarak tüm dünyada kabul edilmektedir. 1921 yılında kurulduğumuzdan beri, müşterilerimizin güvenini kazanmayı ve korumayı için gayret ediyoruz ve bunu kalite sözünü vererek ve sürekli kilit tasarım, uygulama ve performans için yeni standartlar belirlememek için çalışıyoruz. Asma kilitlerinde dünyanın en büyük üreticisi ve pazarlamacı olarak, güvenlik çözümleri genişleyen satırlara yenileme, kalite ve zorlayıcı değer kurucumuz tutkusu oluşturmak amacıyla devam ediyoruz.

Nerede olursanız olun, hafif yüklü asma kilitlerle ile eşyalarınızı ve bagajınızı emniyete alin. Bizde dolap, sundurma veya giriş kapıları kilitlemek için çok amaçlı uygulamalarda en büyük kilit seçeneklerini sunuyoruz. Standart kombinasyon ve sıfırlanabilir kombinasyon kilitleri moda renklerinde veya dayanıklı pirinç kaplamada bulunabilir. Gizli kelepçeli asma kilitler ve lamine çelik kilitler bu sitede bulunmaktadır. Yüksek güvenlik kilitler huzurunuz için maksimum güvenliği sağlamak üzere tasarlanmıştır. Mükemmel emniyet kapıları, garaj ve mağaza ön kapılar için olağanüstü emniyet sağlar, ve bizde pirinç ve çelik olarak var üstelik vinil kaplama yada gizli kelepçeli olarak olabilir. Her iki anahtarlı ve kombinasyon modeller çok popüler.

Hatta bazıları aşırı iklim koşulları durduracak ve en iyi hava ve korozyon direnci sunacak için tasarlanmış. Bahçe aletleri, kapı veya sundurma için, geniş zincirler ve kablolar ürün çeşitlerimize bakın. Bisiklet, motosiklet ve skuter için, güvenlik kilitleri ve kablolar var. Bisiklet, otomobil çatılar ve römorklar kargo ve taşıma ihtiyaçlarınız için vede güvenlik çözümleri sunmak için bungee kordonlar ve bağlamalar var. Hepsi otomobilinize güvenlik vede römorkörünüzü korumak için tasarlanmıştır. Select Access™ gibi Anahtar kasalar anahtarlarınızı depolamak ve seçtiğiniz insanlarla paylaşmayı kolaylaştırıyor. Hiçbir kilit sisteminiz yoksa, kapı, dolap ve hangarlarınızı asma kilitler güvenli bir şekle koymanızı yardım edecektir.

Güvenli bir şekilde kilit kombinasyon, şifreleri ya da diğer gizli verilerinizi depolamak için bizim Vault ™ sistemimizi kullanın ve sistemi evden veya taşınabilir aygıttan erişebilirsiniz.

Siteye girdiğinizde tüm içeriğin İngilizce olduğunu göreceksiniz. Ayrıca, tüm yazışmalar da İngilizce yapılmalıdır.

Sitemize girmek için buraya tıklayın!

Master Lock ® asma kilitler ve güvenlik ürünlerinde lider olarak dünya çapında tanınır.

master lock, padlocks, security locks, hasp locks, bicycle locks, combination locks, motorcycle locks

1500iEURDCOL
One™ Combination Padlock

One™ Asma kilidi görün

locking cables, automotive locks, shrouded shackle locks, locking chains, luggage locks, padlock manufacturer

M40EURD
Excell High Security Shrouded Shackle Lock

Yüksek Güvenli Gizli kelepçeli asma kilit
Shackle Lock

5403EURD
XXL Select Access™ Safe

XXL Select Access™ Kasa’yı gör

8291EURDPS
Tuff Links® 4' Chain

Tuff Links® 4' Zinciri görün